MČR v rogainingu 2020

20.–21. června 2020

Novinky

29. 6. 2020

Jelikož se uplynula týdenní lhůta určená pro podání protestů, výsledky závodu jsou nyní definitivní.
Do fotogalerie jsem přidal pár Sádlovo fotek ze závodního víkendu.

24. 6. 2020

Připravil jsem JPG závodní mapy pro stažení (150 DPI, 2.4 MB).
Naše rogainingová mapa bude užitečná i po závodě. Kdosi ze závodniků se na trati potkal s pracovnicí Střediska výchovné péče Orlíček v Solenicích a dal ji na mne kontakt. Já vyhověl její prosbě o zaslání PDF výřezu okolí ústavu, prý se snaží léčit zlobení svých dětských chovanců tím, že je honí s mapou po lesích :-).

23. 6. 2020

Do výsledků jsme přidali mezičasy a rovněž jsme vyřídili pár reklamací. Do pondělí 29. 6. máte čas na podání protestu, ale žádné další body za nezapočítané kontroly už vám neuznáme. Na kontrolu bodového součtu je dle pravidel čas jen do vydání předběžných výsledků, tedy 30 minut po skončení limitu závodu (do 12:30 pro 24hodinovku).

21. 6. 2020

První postkoronavirový rogaining proběhnul úspěšně, zveřejňujeme předběžné výsledky. Ještě řešíme pár reklamací ražení (lanka v oku krabičky a tlusté Air Contact čipy nejdou moc dohromady). Prosíme o kontrolu, případné chybky opravíme. A příští rogáče nejspíše poběží v bezkontaktním modu.
Fíša mezitím zpřístupnil zakreslování postupů na Playmaps, můžete nahrávat GPS logy i zakreslovat své víkendové postupy ručně:

15. 6. 2020

První termín přihlášek vypršel, až do čtvrtka 18. 6. 2020 přijímáme přihlášky za zvýšené startovné.

Zveřejňujeme pokyny MČR 2020. A čelovky Lucifer už jsou vypropůjčeny.

14. 6. 2020

Zásoby čelovek Lucifer se nám ztenčily na jeden jediný kus. Kdo jako poslední nezaváhá?

12. 6. 2020

Na závod si můžete zapůjčit omezený počet čelovek Lucifer M4/M5 a Lucifer S, nyní zbývá už jen 9 kusů. Půjčovné 50 Kč se platí na prezentaci, objednávejte prostřednictvím emailu: tojnar@gmail.com. Kdo dřív přijde…

Více informací o čelovkách (světelný výkon, výdrž) najdete na stránkách výrobce www.luciferlights.net.

11. 6. 2020

Máme tady další inzerát:
Jirka Hájek, zkušený a zdatný účastník mnoha rogainingů, nabízí místo v týmu osobě libovolného pohlaví.
Zájemci o zprostředkování kontaktu nechť se ozvou na: tojnar@gmail.com.

10. 6. 2020

Provádíme poslední úpravy mapy před tiskem, připraveny už máme i diplomy pro vítěze. Jelikož se zatím moc lidí nepřihlásilo, šanci má skoro každý druhý tým :-).

7. 6. 2020

Během víkendu jsme olístečkovali všechny kontroly. Pořídil jsem pár fotek, které najdete ve fotogalerii.

3. 6. 2020

Dnes jsem začal potvrzovat první došlé platby. Pokud máte pocit, že jsem vaší platbu v seznamu přihlášených týmů zapomněl odškrtnout, tak se ozvěte.

Seznamovací program SEEP stále čeká na rekonstrukci, volné rogáčechtivé singly zatím budeme muset párovat prostřednictvím webu. Zájemci sím pište na mail jan.tojnar@rogaining.cz

1. 6. 2020

Bludné Balvany o víkendu dokončily obhlídku všech kontrol. Závodní trať už získala téměř definitivní podobu, příští víkend vyrážíme lístečkovat. Já mezitím připravil rozpis a přihláškový systém, tak můžete začít naplňovat třístovkový limit :-).

29. 5. 2020

Zastupitelstvo Hříměždic nechce v obci žádné hromadné akce, kvůli koronaviru ruší fotbaly a dokonce i hasičský bál a letní festival High Jump. Domluvil jsem náhradní shromaždiště nedaleko Dubence u Příbrami, kde oddíl OB FS Praha v sobotu pořádá denní a noční trénink. Mají pronajatou louku v lese, bez elektřiny a vody (už jsem objednal centrálu i cisternu). Auta budete muset zaparkovat cca 500 m od centra, je tam i rybník. 100 % hard core z parkoviště se tedy nekoná, umožníme alespoň postavení pořadatelských a závodnických stanů.

21. 5. 2020

I přes komplikace, zapříčiněné virovou epidemií, připravujeme letošní MČR v rogainingu. Ač v časovém presu, pokusíme se účastníkům zajistit nejen hodnotné sportovní zážitky, ale též co nejbezpečnější průběh závodu. Seznam omezujících opatření připravujeme, již teď víme, že např. nebude Hash House a nejspíše ani vyhlášení vítězů. Zatím nemáme na sto procent jisté ani shromaždiště, budeme rádi, pokud akci uspořádáme aspoň v omezeném rozsahu.

Zatím zveřejňujeme klíčové rozhodovací termíny (pouze orientační):

  • 29. 5. 2020 – vyjasnění shromaždiště (kemp se stany nebo hard core start z parkoviště…)
  • 1. 6. 2020 – zveřejnění rozpisu, spuštění přihlášek
  • 14. 6. 2020 – finální rozhodnutí o konání či zrušení závodu a vrácení vložného